شرایط قابل توجه مشتریان گرامی :

 

شریط گارانتی

کنترل کیفیت محصولات از لحاظ فیزیکی و سلامت کارکرد انجام می‌گیرد، بنابراین کلیه محصولات از نظر فیزیکی و کارایی (فنی)، سالم به دست مصرف کننده رسیده و دارای تائیدیه هستند در نتیجه فروشگاه اینترنتی مستر صدا مسئولیتی در قبال اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، نخواهد داشت!

 

ساعت پاسخگويي

مشتریان گرامی می توانند از ساعت 9 صبح تا 21 شب از مشاوره قبل از خرید و خدمات پس از فروش ما استفاده کنند.

 

روند استرداد وجه

مشتریان و کاربران محترم موظف به استعلام آخرین قیمت و همچنین موجودی تمامی محصولات و کالاهای سایت هستند.
در صورت عدم موجود بودن هر يک از سفارشات در همان روز با مشتريان محترم تماس گرفته خواهد شد تا هماهنگي لازم جهت استرداد وجه صورت گيرد و يا مشتريان گرامي ميتوانند کالاي ناموجود را با کالاي مشابه جايگزين نمايند و حتما بايد شماره کارت ثبت شده در سايت با شماره اعلام شده از سوي مشتري جهت استرداد و بازگشت وجه يکي باشد.

 

مدت زمان تحويل

تمامي سفارش‏‌هاي ثبت شده در جريان روزهاي کاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي‌‏شوند توجه داشته باشيد که روز کاري به معني روز شنبه تا پنج شنبه، به غير از تعطيلات عمومي و رسمي ايران است به عبارت ديگر؛ اگر کاربر يا مشتري در روز تعطيل اقدام به ثبت سفارش نمايد، مراحل پردازش اين سفارش، از اولين روز کاري بعد از تعطيلي انجام خواهد شد.

بسته به نوع ارسال زمان تحویل کالا متفاوت خواهد بود و اداره پست متعهد به ارسال کالا در اسرع وقت می باشد.

 

مشتریان موظفند هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند زیرا درصورت ورود اطلاعات ناقص یا غلط، سفارش مشتری قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و شرکت مسئولیتی در قبال اطلاعات غلط مشتری نخواهد داشت.

 

نحوه پرداخت وجه

مشتریان محترم می توانند بصورت آنلاین و 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته سفارش خود را ثبت و از درگاه امن آنلاین برای پرداخت استفاده نمایند
همچنین امکان استفاده از خدمات کارت به کارت نیز در صورت هماهنگی مشتریان گرامی فراهم است.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش و مشاوره به دو صورت تلفنی و یا آنلاین می باشد و مشتریان می توانند از خدمات پس از فروش شرکت بهره مند شوند.

 

سیاست رعايت حريم خصوصی

شرکت در راستای مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده، خود را متعهد به حفظ اطلاعات خصوصی مشتریان میداند همچنین کاربران و مشتریان گرامی با خیال آسوده میتوانند با امنیت بالا نسبت به ورود اطلاعات و خرید کالا در سایت اقدام نمایند.

 

نحوه پشتيباني

پشتیبانی آنلاین واتساپ در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات پشتیبانی هستیم.

 

روند مرجوعي كالا و نحوه فسخ خدمات

طبق هماهنگی قبلی با مدیر مجموعه